Ahoj jsem Výletník

Výletník pro Český ráj s Kolouškem Koudym

Titulní strana
Titulní strana

Výletník pro Český ráj s autorskými ilustracemi je navržen speciálně pro děti. Je cílený pro děti předškolního - školního věku, ale je vhodný pro děti již od 3 let, kdy rodiče pomůžou s vyplňováním.

Výletník má pevnou kroužkovou vazbu s lesklou laminací, která dodává deskám pestrý vzhled a díky laminaci jsou desky odolné.

Velikost Výletníku je navržena tak, aby byla dětem příjemná ke čtení i vyplňování. Dá se do něj malovat pastelkami i fixami. Stránky určené pro razítka jsou matné, aby se razítková barva nerozmazala.

Součástí Výletníku je i rozkládací mapa velikosti (470x210mm) s autorskou ilustrací.
S každou samolepkou do Výletníku je v ceně malá kulatá samolepka s Koudym, která se vlepuje do soutěžního formuláře, který je součástí Výletníku.

Výletník slouží i jako fotoalbum, kdy každé výletní místo má prostor pro jednu fotografii, kterou lze nalepit pomocí fotografických růžků, oboustranné lepící pásky, nebo i za pomocí obyčejného tyčinkového tuhého lepidla.
Průvodce Výletníkem ti bude dělat Koloušek Koudy, který si pro tebe přichystal na každé turistické místo tři úkoly a několik her a velkou soutěž. 

1. strana vyplňovací
1. strana vyplňovací
2. strana vyplňovací
2. strana vyplňovací

Takto vypadají všechny vyplňovací hlavní stránky Výletníku. Ukázkové místo číslo 11 s hradem Frýdštejn. 

Co obsahuje 1. stránka:

  • název a číslo turistického místa
  • volné místo pro samolepku s výletním místem velikosti (6x8mm)
  • krátký popis výletního místa
  • místo pro fotografii velikosti (9x13mm), nebo obrázek z výletu
  • políčko na vyplnění datumu z výletu

Design stránek je kompletně autorsky ilustrován, na každé stránce je dole umístěn malý Koudy, název turistické oblasti a miniatura turistického místa na přehlednější listování. 

Co obsahuje 2. stránka:

  • vždy tři úkoly s místem na vyplnění, hry, tipy na výlet po okolí atd.
  • místo pro dětskou kresbu
  • autorskou ilustraci na téma úkolů, her...

Ale neboj. Vše ti Koudy hezky vysvětluje ve Výletníku na prvních stránkách.

Ve Výletníku najdeš i stránku, kterou si vyplníš a můžeš si sem nalepit svojí fotku. Třeba z výletu zrovna z Českého ráje :-)

No... a jaká turistická místa s Koudym navštívíš v ČESKÉM RAJI? Tady jsou :-) 

Každý správný výletník se musí vyznat v mapě, to je přece jasné. Jednu takovou mapu nalezneš uvnitř Výletníku, která je celá autorsky ilustrovaná a zobrazuje, kde přibližně se nachází všechna turistická místa v Českém ráji. Nahoře v mapce najdeš obrázek celé České republiky s červeným puntíkem, kde Český ráj leží :-)

mapa Českého ráje
mapa Českého ráje

Mapu najdeš na úplném konci Výletníku a je skládací, aby ti při vyplňování nepřekážela :-)  

Soutěž

Sbírání samolepek bude ještě zábavnější, protože ke každé zakoupené samolepce získáš jednu maličkou, kulatou samolepku Koudíka bodíka a tím se automaticky zapojíš do soutěže. Soutěžní stránku nalezneš ve svém Výletníku na konci. Soutěřní stránka obsahuje 38 kulatých prázdných políček a do těch se vlepují malé soutěžní bodíky. Stránka má i vyplňovací formulář, který si nezapomeň před posláním vyplnit.

Tady vyplň své údaje a pošli:  


Na konec ukázka zadní strany desek Výletníku. Koudy jde na Trosky. Na zadních stranách bude vždy dominanta dané turistické oblasti. Český ráj - Trosky :-)

zadní strana desek
zadní strana desek

JAK MŮŽE VYPADAT VYPLNĚNÁ PRVNÍ STRÁNKA VE VÝLETNÍKU? TŘEBA TAKTO :-)

UKÁZKA VYPLNĚNÉ STRÁNKY
UKÁZKA VYPLNĚNÉ STRÁNKY

Na zdobení bylo využity pouze produkty z Můj Výletník a to kombinací samolepek z různých aršíku :-)