Inspirace jak dekorovat Výletník a využít vánoční samolepky :-)

23.11.2020
Výletník Český ráj
Výletník Český ráj

Ahoj, dneska ti chci ukázat, jak si vyzdobit Výletník. 
Celý Výletník je navržet speciálně pro děti a stěžejním bodem je. aby rozvíjel kreativitu. Ve Výletníku najdeš pouze jedno jasně dané políčko a to je políčko na samolepku s turistikou oblastí. Ostatní políčka už záleží pouze na tobě, jak vyzdobíš. 

Jak už jsem zmínila, horní prázdné pole slouží pro samolepku s turistickým místem, hned vedle najdeš krátký popis místa a hned pod tím je velké místo pro vlepení fotografie ve velikosti 9x13cm. Výletník totiž slouží prvotně jako fotoalbum z cest, ale je už na tobě, zda si tam třeba jen namaluješ obrázek z výletu, nebo napíšeš příběh. 
Já si Výletník vedu jako fotoalbum, protože nejen, že miluji výlety, ale také moc ráda fotím. S fotografií jsem si trošku pohrála, zmenšila jsem jí a okolo ní vyzdobila prostor samolepkami z aršíku. (Použila jsem aršík Kamarádi v lese 1. a 2.)
K datu jsem také nalepila veselého motýlka a hned je to o něco veselejší :-) nemám pravdu?
Úplně vzadu ve Výletníku je vložený "poznámkový sešit" s vypsanými místy, který slouží jako místečko na razítka a poznámky. Já si tam vždy napíšu ve zkratce, co se událo zajímavého na výletě, jaké bylo počasí atd. :-)

poznámkový sešit
poznámkový sešit

Tip: Využij turistické značky na kamínkách jako samolepky :-) Pak už nikdy nezapomeneš, po jaké turistické značce jsi tam šel/šla. 


Jak využít vánoční aršík plný samolepek? Třeba s ními jednoduše vytvořit roztomilé vánoční přáníčko :-)
Stačí vybrat kamarády ke stromečku a pak dozdobit podle fantazie :-)

Vánoční přáníčko
Vánoční přáníčko

Tak to je zatím k dekorování vše, doufám, že se tipy a inspirace líbily a brzy zase ahoooooj

Míša